22 Ekim 2015 Perşembe

Ataşehir kebapçı , çocuğa asit atma dehşeti!

Olayın faili belli olmuş. Çocuğun annesinin eniştesi.

Enişte yapmış.

Eniştenin de aynı yaşlarda bir çocuğu varmış.

Eniştenin çocuğu aile içerisinde, baldız çocuğundan daha az ilgi görüyor diye , baldız çocuğunu küçük düşürmek için, çocuğa evden aldığı , içinde boya olduğunu tahmin ettiği spreyi, baldızı ve arkadaş grubuyla yemek yerken , çocuğun bulunduğu oyun salonunda sıkmış.

Haberin içeriği ile ilgili o kadar çok küfür edebilirim ki.

Ancak bir konu var. Haberlerde sürekli annenin yeni boşandığı, annenin avukat, boşandığı kocasının doktor olduğu yazıyor.  Neden? Bu bilgilerin konu ile sonuç ile ne ilgisi var?  yok. Boşanmış kadının takıkları olsun, eski koca dehşeti olsun, avukat olmasından mütevellit işiyle ilgili düşmanları olsun, dul kadının başına gelenler/gelebilenler/gelecekler....Haber bunları yazamıyor açık açık ama , sana bütün bunları düşündürtüyor. Esasen konu, ruh hastası, aile içine sızmış bir ............. nin  yaptığı................lik.  

Madem öyle,

O Enişteyi , dul kadınlara/bekar annelere verin. Bırakın biz hallederiz kendi aramızda.

Bizim de kendi içimizde sıkıntılarımız var.

3 yorum:

  1. Cok dogru, ben de anlam verememistim avukat,dul anne, bosandiktan sonra arkadaslariyla yemege cikmak, doktor baba gibi detaylara. magazin istahini kabartacak malzeme aramislar belli ki..

    YanıtlaSil
  2. nasıl olur böle bişi yaa çok manyakmış o enişte.

    YanıtlaSil
  3. Kıskançlıktan delirmis psikopat. Kurduģum süslü masaları kiskanıp türlü oyun ceviren insanlarin birden masum küçük kuşlara dönüşmesi bu olsa gerek. Ufak yavrucak hemen iyileşsin.

    YanıtlaSil