22 Haziran 2015 Pazartesi

Tembelliğin cezası = Güneşin kızları

Bir uyuşukluk, bir yarım kafa halleri , bir esneme....böyle bir hafta geçirdim , ta ki iş için cuma akşamı istenen bir rapor olana kadar...

Cumartesi oğlanla...
Pazar oğlanla...
Geçti bile.

Halbuki Cuma gece yapabilirdim. Yapmadım. Canım sadece esnemek istedi.

21 haziran Pazar , saat 23:15
Laptop lütfen açılır. Rapor dosyaları açılır.Müzik açılır huzurlu huzurlu. Sonra kalkılır. Mutfaktan Nutella ve Kahve alınır bir daha Nutella almamaya yemin ederek...
Müzik kapanır zira gereksiz huzurludur. Televizyon açılır. Kanal D : Güneşin Kızları adında yazlık bir dizide karar kılınır.

Bekar anne: Güneş,3 kızı var. Güneş ile evlenmek isteyen , çocuklarını da çok seven, çok nazik , çok kibar çok zengin ideal bir adam.
Ama adam arıza, tabi henüz sadece çok yakınları biliyor durumu, kadına karşı 10 numara 5 yıldız herşey.Uykum öyle bir açıldı, öyle bir enerjim yükseldi ki, reklam aralarında raporu bitirdim.
gecenin 2 sinde mail attım.

Müthiş güvendiğim bir ilişkide karşılaştığım sırttan bıçaklanmadan sonra,  ikiyüzlülükten sıtkı sıyrılmış bir insan olarak , gece gece korktum ya... Sanırdım ki , artık ben çok manyağım , elime düşen ilk adamı paralarım , adam da mal değilse, ben de şu halim gibi malsam zaten biter o ilişki, en sağlıklısından. Ha olmaz ya hasbelkader biraz normale dönersem  , ha yine olmaz ya, düzgün gözüken bir herif çıkarsa, ben anında topuklarım haberin olsun.


Şu raporu cuma gecesi bitirseydim, şu an yine esneyerek kahvemi koyuyor olacaktım. Ama diken üstündeyim sanki abin kapı önünde gibi. Bitirdin KanalD beni bitirdin.
Güneş kızım , sen de ağlama yalnız yaşlanıcam diye... Yaşlanınca bakarız..Bekar annelere göre bir huzur evi projem var, yan odamı sana ayarlarım , konkene gelirsin.  Öptüm.

2 yorum:

  1. ".Bekar annelere göre bir huzur evi projem var" :) destekliyorum

    YanıtlaSil